1.kolo SP Nové Zámky

08.05.2022 22:56

1.kolo SP v športovej gymnastike žien v Nových Zámkoch máme úspešne za sebou.

62 dievčat z 10 najlepších klubov bojovalo po dva dni v našej gymnastickej hale o prvé víťazstvá v tomto roku.

Naše gymnastky obstáli veľmi dobre. V najmladších žiačkach prvé miesto v kategórii A i B získala Alžbetka Uhráková, 3.miesto v rovnakej kategórii B Chloé Voroš, 5. priečka patrila Tatiane Hrabovszkej. Šiesty post patril Lize Zubach, ukrajinskej gymnastke nášho klubu. V kategórii mladších žiačok B sa na 15.mieste umiestnila Ivana Komloši.

Petešili nás i juniorka Mirka Keresztéšová a seniorka Dominika Korpová, ktoré obidve vo svojich kategóriach zvíťazili. Navyše Dominike patrila i cena Gejzu Puškáša za najlepšiu kladinu, ktorú jej odovzdala  pani Magda Slámová- dcéra zakladateľa novozámockej gymnastiky.

Ďakujeme rodičom za pomoc pri organizácii dvojdňových pretekov a divákom za podporu.

Dievčatám blahoželáme k pekným výkonom a umiestneniam.