Rozvrh tréningov

 
skupina   1A     Utorok, Štvrtok     15:30-16:30 

skupina   1B     Utorok, Štvrtok     16:30-17:30

skupina   1C     Utorok, Štvrtok     17:30-18:30 

skupina    2      Streda 17:30-18:30, Piatok 16:30-17:30

skupina   3A     Utorok, Štvrtok     16:00-17:00 
skupina   3B      Utorok,Štvrtok      17:00-18:00
skupina    3C   Pondelok, Streda    16:30-17:30   

skupina    4    Pondelok, Streda   18:00-19:00

skupina    5    Utorok, Štvrtok       18:00-19:30

skupina    6    Pondelok, Streda     16:00-17:00 

skupina    7    Pondelok, Streda    17:00-18:00

skupina    8    Utorok, Štvrtok       18:00-19:00

skupina   9    Pondelok, Streda    18:30-19:30

skupina  10 parkur    Utorok, Štvrtok   18:30-19:30

skupina   11 aerobik  Pondelok 17:00-18:30,  Utorok 14:00-15:30,  Štvrtok 15:30-17:00

prípravka RGCTM  Pondelok, Streda, Piatok 14:00-16:00

RGCTM   Po,Ut,St,Št,Pia   15:00-19:00

 

 

  PLATBY

   členský ročný poplatok 10 Eur

   gymnastické skupiny:

   60 min.tréning 2x v týždni 30 Eur za 1 mesiac

   90 min.tréning 2x v týždni 35 Eur za 1 mesiac

   aerobik:

   90 min.tréning 3x v týždni 50 Eur za 1 mesiac

 

 Platbu za mesiac september+ročný členský poplatok vykonajte do 20. 9., 

 mesiace okt., novemb., decemb. uhraďte naraz do 20.10.2022

    FORMA PLATBY na účet

   č.ú.:  SK28 0200 0000 0000 2053 0172

   Info. pre príjemcu: MENO DIEŤAŤA, číslo skupiny

   

  

 

   ROZDELENIE DO SKUPÍN

skupina 1A - tréner NATAŠA

Izabela Chovancová
Barbora Borošová
Tamara Juhászová
Michaela Lyznarová
Linda Klačanová
Alexandra Morvay
Hana Redlová
Paulína Benčová
Lessia Igrényiová
Izabel Dikáczová
Lujza Mlkvá
Viktória Vajdová
Hana Obrancová
Viktória Pivoda


skupina  1B - tréner NATAŠA

Dorotka Dráfiová 
Tamara Šuhajdová
Adela Pečimúthová
Hana Zemková
Sára Raucinová
Tamara Malíková
Sofia Benčová
Kristína Uhráková
Michaela Králiková
Viktória Tóthová
Rebeka Burianová
Viktória Nagyová
Vivien Kollárová
 
 

skupina  1C - tréner NATAŠA

Sophie Mančušková
Ema Ščasna
Sofia Brezíková
Kristína Bennárová
Eliška Slobodníková
Nina Zrebná
Dorota Karabová
Hannah Zengo
Maxim Szakallas
Leo Buranský
Miriam Hake
Sofia Forro
Malvína Kokošková
Viktória Hatalová
Dorota Vanková
Lea Krajmerová

skupina 2 - tréner LARA
Emma Beblavá
Aneta Csikós
Emily Ponesz
Tereza Leichenbergová
Dominika Teroshkina
Anna Korotchenko
Monika Horváthová
Natália Ághová
Ela Edita Podhorová
Laura Bediová
Zoe Buchelová
Mia Vachová


skupina 3A - tréner SILVIA

Henrieta Godányová
Lucia Šutarová
Regina Kanyicsková
Anabella Borošová
Melánia Šutarová
Lilien Majerčíková
Laura Štaffen
Léda Szalai
Chloe Dioši
Ashley Nagyová
Andrea Holková
Nina Terchová
Sasha Majerčíková

 

skupina 3B - tréner SILVIA

Nikol Domeová
Hanka Horváthová
Zuzana Ligocká
Natália Mesárošová
Florence Lily Khan
Tamara Pečimúthová
Liana Pečimúthová
Yaryna Korotchenko
Margaréta Juríčková
Hana Malíková
Eliška Králová
Barbora Dvoráková
Liana Illés

skupina 3C - tréner Lucia

Vivien Molnárová
Bibiana Černaiová
Hana Képešiová
Megan Lojková
Alexandra Vachová
Hana Belicová
Lucia Stančeková
Vivien Stégmarová
Laura Feketeová
Anina Hugyivárová

 

skupina 4 - tréner Ján

Liliana Hambalkova
Vivien Lojková
Ashley Sedmáková
Patrícia Rampaseková
Hana Vadkerti
Stella Csonka
Karolína Makaiová 
Barbora Šuhajdová
Katarína Plevová
Lea Banásová
Sofia Illésová
Nóra Ďurčovičová
Karin Jajcaj
Diana Drobňáková
Sofia Krišková

 

skupina 5 - tréner Adriana
Lea Hindická
Lilla Nagyová
Viktória Gergelyová
Karmen Katarína Račeková
Zoe Ferkaninová
Gabriela Hoppanová
Simona Hoppanová
Hana Švecová
Natália Farkašová
Mia Magdaléna Spiszaková
Emma Požgay
Zara  Frunyová 
Dominika Lampertová
Barbora Sárazová
Nikola Šímová
Sofia Hudáková

skupina 6 - tréner Ján

Maroš Demín
Teo Godany
Matúš Miško
Ľuboš Matejíčka
Viliam Sádovský
Filip Vedej
Matúš Šiška
Jerguš Uhrík
Henrich Kreutz
Martin Dudáš
Gregor Dudáš
Šimon Polák
Roman Bohm
Alex Michael Dancey

skupina 7 - tréner Ján

Ján Ostrolucký
Jakub Kecskés
Gabriel Kecskés
Tomáš Rezníček
Samuel Szapu
Lucas Lubušký
Oliver Kepeši

skupina 8 - tréner Dominika

Margaréta Mančíková
Natália Filagová
Diána Vinczeová
Dóra Szabó
Laura Ozoráková
Zsófia Zsapka
Hanna Udvardi
Linda Lehotkai
Zara Žitná
Sophie Sarah Szabóová
Romana Racková
Hana Klučková
Ema Boťanská
Markéta Lovász
 
Elina Vrabcová

 

skupina 9 - tréner Adriana

Sofia Benetti
Lily Hajnušová
Viktória Pagáčová
Sofia Jaya Bačová
Lea Krizsan
Laura Ešeková
Sabina Habarová
Lilien Bachorecová
Johanka Stančeková
Lea Franková
Natália Stoklasová
Soňa Stoklasová
Vivien Almasiová

skupina 10 - tréner Patrik

Dominik Výberči
Adam Galgonek
Lara Hrušková
Samuel Štrba
Olívia Deminová
Mojmír Dudáš
Filip Kristan
Michal Kristan
Hana Belicová
Kristian Bohumel
Ryan Szilagyi
Leo Kozár
Katarína Kozárová


skupina 11 - tréner NIKI

Eszter Varga
Izabela Andrašíková
Rebeka Masaryková
Aneta Rimaszombati
Ema Ondrušková
Nela Kmeťová
Patrícia Rita Čeriová
Alexandra Otott
Terezia Mária Matušková
Lily Kopecká
Karolína Koláriková
Lizbeth Lovászová
Veronika Stanová
Balazs Szolgay 
Viktória Szolgay
Eliška Glembová
Nadja Ganznerová
Adela Bodaková

 

RGCTM

Miriam Keresztéšová
Tatiana Hrabovszka
Ivana Komlosi
Chloé Voroš
Alžbeta Uhráková
Liza Zubach

prípravka RGCTM

Brenda Ilés
Zora Kociská
Barbora Ďatková
Sofia Hóka
Dorotka Uhráková
Vanesa Loveiová
Emily Argalášová