Rozpis tréningov

Klikni pre zväčšenie

  PLATBY

členský ročný poplatok 10 Eur (platba pri zápise)

 

60 min.tréning 2x v týždni 20 Eur za 1 mesiac

90 min.tréning 2x v týždni 25 Eur za 1 mesiac

 

za september 20/25 Eur platba do 20.9.2018

za okt., nov. a december 60/75 Eur platba do 10.10.2018

za jan., febr. a marec 60/75 Eur platba do 18.1.2019

za apr.,máj a jún 60/75 Eur platba do 10.4.2019

 

Platí sa osobne p.hospodárke GKNZ.

 

  ROZDELENIE DO SKUPÍN

 

skupina 1- tréner Dominika Korpová: Tamara Popracová, Leona Hrušková, Adela Maslenová, Nela Mlinarčíková, Ema Medvecová, Dorka Csepigová, Barbora Zvolenská, Zoja Haque, Zoja Stajancová, Viktória Helmešová, Martina Jankovská, Karolína Makaiova, Sabína Paulovičová, Natália Néveri, Alžbeta Mária Čekovská, Simona Boriková

 

skupina 2- tréner Monika Rybárová: Liana Ševčíková, Alexandra Ráckoová, Michaela Adamková, Michaela Granátová, Markéta Lovasz, Sára Meszárošová, Margaréta Vodičková, Vanessa Penzesová, Natália Vaneková, Viktória Pagáčová, Ema Ondrušková

 

skupina 3- tréner Silvia Pirohárová / Dominika Korpová: Nelly Furmánková, Emma Požgay, Lívia Kostolányová, Júlia Kováčová, Dominika Lampertová, Lili Huczmanová, Zara Frunyová, Sofia Kanči, Tamara Kajanova, Lili Kopecká, Sofia Hudáková, Sofia Mia Micsinaiová, Karin Likérová, Zoe Néveri, Rebeka Bednárik, Tereza Hrubá, Aneta Rimaszombati, Lucia Laurová, Viktória Hubinová, Natália Czuczorová

 

skupina 4- tréner Adriana Korpová: Emma Kádarová, Ema Demová, Miroslava Mátyusová, Veronika Mrenová, Eliška Nemčeková, Kamila Poláková, Laura Rimaszombati, Hana Arpašová, Karolína Maliová, Lilian Šimuneková, Nina Pákozdyová, Mia Magdaléna Spisziaková, Linda Kalaziová

 

skupina 5- tréner Jan Hrabovszki: Nelly Bohmová, Lenka Bednárová, Lucia Bednárová, Katarína Bednárová, Tatiana Hrabovszká, Hanka Klučková, Nikola Koščová, Ema Cimermanová, Leila Jobbagy, Barbora Moldová, Linda Lehotkai, Nina Vágovičová, Dominika Fabiánová, Sofia Bernátová, Réka Kissová, Zoja Emberová, Sofia Mančíková, Mia Décsiová,

 

skupina 6- tréner Jan Hrabovszki: Lucia Kubištelová, Michelle Liptáková, Jazmín Páleniková, Tatiana Augustínová, Karolína Černáková, Kristína Medvecová, Kristína Tamaškovičová, Sofia Hatinová, Ema Starzyková, Sofia Pittnerová, Margaréta Matuška, Nela Krkošková, Liana Jobaggy, Viktória Sutoová, Dorka Podbehlá, Vivien Zemaníková, Sofia Hatinová

 

skupina 7- tréner Jana Nagyová, Renata Stráňovská:  Simon Kriško, Tomáš Krajčír, Peter Balla, Peter Lipták, Samuel Stráňovský, Timothy Stráňovský, Bruno Nagy, Tomáš Kliský, Kamil Páleš, Juraj Vyskoč, Dominik Czapárik, Adam Hurtoň, Adam Enekeš, Peter Rudinský, Jozef Pirohár, Dávid Sivák, Krištof Šafranko, Milo Marček, Marcus Capulič, Erik Lipták, Adam Plencner, Daniel Weiss,

 

skupina 8- tréner Jana Nagyová: Matúš Šamaj, Lukáš Petrovič, Slavko Naď, Ján Ostrolúcky, Jakub Kecskés, Gabriel Kecskés, Jakub Omasta, Oliver Borbély, Roman Danys, Lukáš Bórik, Maroš Roštecký, Marek Mátyus, Peter Kanči, Sebastián Balogh, Adrián Dragúň, Samuel Čajkovič

 

skupina 10- tréner Monika Rybárová: Beáta Ivanová, Tatiana Kalátková, Valentína Kissová, Eszter Szepe, Vanessza Varga, Sandra Veghová, Nikola Némethová, Ema Boťanská, Ema Lešková, Barbora Rohoňová, Barbora Bíziková, Karolína Nemčeková, Sofia Bačová, Lucia Udvardyová, Ema Adamková

 

skupina 11- tréner Jan Hrabovszki: Tamara Brenková, Nicole Brenková, Diana Blaškovičová, Zoja Kucserová, Darina Serafínová, Martina Gallová, Bernadett Liďáková, Letícia Benczeová, Cintia Benczeová, Letícia Benczeová, Natália Blaškovičová, Karin takács, Sára Bartová, Petra Žabková, Tamara Žabková, Alexandra Darážová, Dalma Bombic, Leila Bajcsi, Afra Varga, Lila Nagyová, Laura Bachuríková

 

skupina 9a - Parkour Lvl 1 - tréner Filip Kalina: Eduard Fabo, Andrej Fehérvári, Jakub Kvasnovský, Matúš Timek, Michal Kostyál, Samuel Štrba, Vincent Krajčír, Filip Kristan, Roland Bubla, Martin Slavkovský, Daniel Gašparík, Dominik Novotný, Peter Mazan

 

skupina 9b - Parkour Lvl 0 - tréner Filip Kalina: Samuel Banás, Lukáš Marti, Viktor Marti, Dávid Horváth, Pavol Rebroš, Roman Višňovský, Dávid Juhász, Michal Vašek, Matúš Csomor, Tadeáš Chovan, Branislav Szabó, Filip Vavrík, Boris Horský,