2. kolo SP JIPAST a Memoriál Gejzu Puškáša

07.05.2019 21:56

V dňoch 24. a 25. mája 2019 sa v našej gymnastickej hale, za účasti 120 pretekárok, uskutočnilo 2.kolo Slovenského pohára v športovej gymnastike žien.

V piatok pretekali A kategórie, náš klub reprezentovali staršia žiačka Mirka Keresztéšová a mladšia žiačka Zuzka Čerešňová. Zuzke sa podarilo vybojovať 3.miesto. Mirka obsadila 6.priečku a rovnako skončila aj v sobotu, kde pretekala v B kategórii.

V sobotňajších súťažiach najmladšia pretekárka celého preteku Dáška Kramárová obsadila 12.miesto v najml.žiačkach B, Karla Pálešová 11.,  Zara Vavríková 24.miesto v mladších žiačkách B, Lucia Oroszová 6.miesto v juniorkách B.

V rámci Slovenského pohára sa už tradične konal Memoriál Gejzu Puškáša. Najhodnotnejšiu kladinu predviedla detvianska gymnastka Lucia Dobrodská. Ocenenie jej odovzdala dcéra p.Puškáša Magda Slámová.